Huset er fullt av sterke store karer som pakker inn alt vi har i bobleplast og papp, nummerer alt og bærer det ned i en trailer.
Så nå er det bare en ukes tid til bikkjene og jeg flytter. Til Texas, Houston, for flere år fremover. Sjefen har jobbet der siden april, og det har tatt lang tid å finne hus med hage, selv om det generelt sett er god plass i Texas. Det er langt sør, på breddegrad med Nordafrika og jeg har en vag følelse av at det er noen små kulturforskjeller mellom Texas og Norge..
Bildet ovenfor er fra nettsiden til et “Southern” magasin som helt på alvor heter “Garden and Gun” http://gardenandgun.com/

Og dette er den store hagespaden. Sirlig pakket inn i bobleplast. Jeg har stor tro på at den kommer uskadet frem..
1 Comment
Baconpancakes
October 24, 2014 at 15:36Krysser fingrene for at hagespaden kommer vel frem! Dette blir spennende!